Zapamiętanie pozycji samochodu na mapie

Screenshot 2019-04-02 at 18.30.00.png

Aplikacja PZŁ EKEP™ może pomóc nam odnaleźć nasz samochód.....

Korzystając z mechanizmów geolokalizacji w jakie są wyposażone nasze telefony możemy w prosty sposób oznaczyc na mapie miejsce zaparkowania naszego samochodu. Należy jedynie pamiętać o tym, że tak naprawdę zapisujemy pozycje naszego telefonu określając ją jako pozycję samochodu. Aby zdalnie monitorować położeni pojazdu trzeba skorzystać z funkcji "Monitoring i Lokalizacja GPS Pojazdu".

W tym celu z menu głównego wybieramy przycisk "Obwody łowieckie". Po pojawieniu się mapy wybieramy przycisk menu znajdujący się po prawej stronie mapy, pod logiem PZŁ. Wybranie przycisku menu wyświetli nam "opcje mapy". Na liście opcji mapy interesuja nas przycisk "Dodaj lokalizację pojazdu" oraz przełącznik "pokaż lokalizację pojazdu".

Aby móc pokazać lokalizację pojazdu musimy ją oznaczyć. W tym celu wybieramy przycisk "Dodaj lokalizację pojazdu". Aplikacja wyświetla nam naszą lokalizację w postaci ikony symbolizującej samochód.

UWAGA ! Zapisanie pozycji telefonu jest traktowane jako zapisanie pozycji samochodu. Po powrocie do menu "opcje mapy" wybranie przelącznika "pokaz lokalizację samochodu pokaże nam ikonę symbolizującą samochód na mapie.