Pogotowie postrzałkowe

pogotowie postrzałkowe PZŁ Exchange - informacje

W wielu Zarządach Okręgowych juz od wielu lat są udostepnianie informację o hodowcach-właścicielach gotowych udzielić pomocy ze swoim psem w dochodzeniu postrzalkowym.

Mechanizm pogotowia postrzałkowego zastosowany w PZŁ Exchange™ jest zintegrowany z Systemem dla Kół (2) oraz z aplikacją PZŁ EKEP™ (1).

Zarejstrowany w pogotowiu postrzałkowym pies jest widoczny w aplikacji w wybranych obwodach w zakładce pomoc koleżeńska, a kontakt do właściciela wyświetlany jest na mapach PZŁ Exchange™, Systemu dla Kół oraz w aplikacji PZŁ EKEP™.

Rejestracja w pogotowiu postrzałkowym PZŁ Exchange nie jest niczym ograniczona, każdy kto chce służyć pomocą myśliwym lub Kołom musi skonfigurować swoją ofertę wraz z opisem w PZŁ Exchange - zapraszamy do rejestracji. Dopiero po dodaniu obwodów jego oferta pomocy będzie widoczna dla polujących.


(1) akutalne wersje aplikacji jEKEP™

Aktualnie dostępna jest wersja 1.16-nu aplikacji na urządzenia Android, oraz wersja 1.10.Xi na system iOS. Wersja 1.10.Xi na iOS udostepniona jest też poprzez aplikację Testflight.
Rejestracja do grupy testerów PZŁ jEKEP testflight jest możliwa w systemie dla Kół Łowieckich, zapraszamy.

jEKEP™ wersja Android

jEKEP™ wersja iOS

(2) mobilna aplikacja jEKEP™ jest integralną częścią Systemu dla Kół Łowieckich.jEKEP™

Wszystkie dane dotyczące działalności łowieckiej kołą są przechowywane w Systemie jEKEP™. Mobilna aplikacja jEKEP™, która zastąpiła starą aplikację PZŁ EKEP™ podobnie do swojej poprzedniczki pełni wyłącznie rolę przenośnego terminala.
Zainteresowane Koła i myśliwi w celu skorzystania z Systemu jEKEP™ mogą sie zarejestrować na stronie system.ekep.eu.