UWAGA !!!
Mamy smutną wiadomość dla użytkowników Systemu dla Kół - ZG PZŁ kontynuuje działania poprzedników. System dla Kół pozostaje bez wsparcia, a negocjajcje w sprawie przywrócenia TORN™ dostępu do własnego oprogramowania zakonczyły się fiaskiem.


Stanowisko firmy TORN™ z dnia 24 lipca 2024 - zakończenie współpracy z ZG PZŁ po 22 latach.

Stanowisko firmy TORN™ z dnia 28 lutego 2024 - przypomnienie o niespełnieniu przez ZG PZŁ wymienionych w nim kluczowych warunków uznawanych przez cywilizowane organizacje za oczywiste.


Inwentaryzacja zwierzyny drobnej
Dodano w systemie jEKEP™ możliwość inwentaryzacji zwierzyny drobnej. Zliczanie zwierzyny dostępne jest również w aplikacji mobilnej jEKEP™.
Funkcjonalność pozawala m in. na utworzenie tras przejazdu, zliczanie zwierzyny a następnie tworzenie raportu podsumowującego.
.

Opis funkcjonalności tutaj.

UWAGA !!!
Koła które opłaciły abonament mogą pobrać FV w menu -> Faktury EKEP

Przeniesienie koła do system.ekep.eu z zachowaniem ciągłości w upoważnieniach i odstrzałach jest możliwe nawet w trakcie aktywnego sezonu.


Opłacony przez koło abonament obejmje zarówno dostęp do PZŁ EKEP w Systemie dla Kół, jak i dostęp do pełnej funkcjonalności system.ekep.eu oraz aplikacji mobilnych jEKEP™

Aby zarejestrować Koło Łowieckie tylko w oparciu o NIP kliknij... tutaj
Rejestracja dla kół którym udało się zrobić  eksport danych , prosimy spróbować...tutaj.


 Po zarejestrowaniu koła - czy poprzez NIP czy import danych - osoba rejestrująca ma rolę tylko Administratora KŁ - inne role juz musi sobie nadać sama np. rolę Łowczego 
nie trzeba już dzwonić do ZO :)


Nowy system posiada mechanizmy wspierające przenoszenie danych.

Do system.ekep.eu bedą mieli dostęp wyłącznie myśliwi - ZG PZŁ nie ma do niego dostępu
Gwarantujemy normalne biznesowe podejście, wzajemny szacunek oraz poszanowanie prawa do prywatności i własności.


UWAGA !!!

Oficjalne Partnerstwo jEKEP™ z SMSAPI - Specjalna oferta dla myśliwych!
Szanowni Państwo!
Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu oficjalnego partnerstwa z firmą SMSAPI, świadczącą usługi masowych i zautomatyzowanych wysyłek SMS.
W ramach współpracy przygotowaliśmy ofertę specjalną dla Kół Łowieckich, która pozwoli na jeszcze efektywniejsze wykorzystanie naszych systemów informatycznych. Integracja jest gotowa do użytku w naszym systemie - więcej informacji tutaj.

Korzyści dla Kół Łowieckich:
  • Szybka komunikacja: Dzięki SMS-om szybko i skutecznie powiadomicie Państwo członków Koła o nadchodzących polowaniach, zebraniach czy innych ważnych wydarzeniach
  • Atrakcyjne stawki: Specjalne ceny na wysyłki SMS tylko dla użytkowników jEKEP™ i EKEP™
  • Eksperckie wsparcie: Bezpłatne konsultacje z ekspertami w zakresie komunikacji SMS
  • Bez zobowiązań: Możliwość przetestowania usług SMSAPI bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów
Aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty, prosimy o rejestrację w SMSAPI przez podany link: www.smsapi.pl/rejestracja/EKEP

Z wyrazami szacunku,
Zespół jEKEP™
UWAGA !!! UŻYTKOWNICY iOS wersja 17

Aplikacja PZŁ EKEP™ przestała działać po aktualizacji z iOS 16 na iOS 17, w związku z tym zapraszamy do pobrania wersji jEKEP™ z AppStore tutaj

UWAGA !!! UŻYTKOWNICY Androida

Aplikacja PZŁ EKEP™ nie będzie już rozwijana również na Androida,
Google 1 września 2023 oficjalnie zablokował deweloperom możliwość publikacji aplikacji dla starszych wersji systemów. Na szczęscie jeszcze nie zablokował możliwości ich uruchamiania użytkownikom.
Na wszelki wypadek proponujemy zainstalowanie wersji jEKEP™ do pobrania tutaj. Na telefonie można mieć jednocześnie PZŁ EKEP™ oraz jEKEP™

system  jEKEP™ - to więcej niż system dla Kół

  • brak dostępu do danych koła osób trzecich
  • wzajemny szacunek
  • poszanowanie prawa do prywatności i własności
  • normalne biznesowe podejście

system.ekep.eu ..."zgodnie z tradycją, dla przyrody, dla myśliwych"....

Nowa wersja systemu dla kół współpracująca z aplikacjami jEKEP™ (1) oraz jExchange™, zintegrowana z pogotowiem postrzałkowym i pomocą koleżeńską postrzalki.pl oraz z mapą sprzedaży bezpośredniej zarządzaną online przez same koła miesozlasu.pl

Aby rozpocząć pracę z system.ekep.eu należy załozyć konto dla koła. Są dwie możliwości:

  • rejestracja koła przez NIP - tutaj
  • rejestracja kołą z wykorzystaniem wyeksportowanych danych z systemu dla Kół - tutaj

Po założenu konta osoba rejestrująca koło na swój mail otrzyma informację o założeniu koła - w przypadku nieotrzymania maila warto sprawdzić czy nie został on skierowany do SPAM.

Po zarejestrowaniu koła - czy poprzez NIP czy poprzez import danych - osoba rejestrująca ma rolę tylko Administratora KŁ - inne role juz musi sobie nadać sama np. rolę Łowczego. Po nadaniu sobie dodatkowych rół należy wylogować się i ponownie zalogowac do systemu.

 


(1) akutalne wersje aplikacji jEKEP™

Aktualnie dostępna jest wersja 1.16-nu aplikacji na urządzenia Android, oraz wersja 1.10.Xi na system iOS. Wersja 1.10.Xi na iOS udostepniona jest też poprzez aplikację Testflight.
Rejestracja do grupy testerów PZŁ jEKEP testflight jest możliwa w systemie dla Kół Łowieckich, zapraszamy.

jEKEP™ wersja Android

jEKEP™ wersja iOS